Váš súkromný park

V našom parku nájdete viac ako 35 árov oddychovej zóny, ktorá okrem trávnatej plochy zahŕňa aj komunitnú záhradu, športovisko, ihrisko a spoločenský priestor.

Pri plánovaní projektu sme v prvom rade mysleli na to, že tvoríme pre ľudí a chceme, aby celý projekt bol takmer rodinného charakteru. Taký, kde si môžeme povedať, že očakávame, že budú ľudia radi opäť žiť spoločným životom a môžu sa rozbehnúť voľne a bez toho, aby o pár metrov doslova narazili „do betónu“.

BOGÁR KRÁLIK URBAN, ateliér architektúry a designu

Posedenie s priateľmi

Posedenie s priateľmi

Namiešajte si zopár pohárov mojita a sadnite si s priateľmi na vysoké a pohodlné sedenie v spoločenskej zóne umiestnenej pod Korunnou vilou. Ničím nerušené výhľady na celé mesto a park vás pohltia svojou krásou.

Relax v záhradke

Relax v záhradke

Hneď pod spoločensko-stretávacou zónou nájdete miesto, vďaka ktorému sa vrátite ku koreňom. A to doslova. Komunitná záhrada s rozlohou 246 m² vám poskytne priestor pre relax pri sadení zeleniny, ovocia, byliniek či kvetov spolu so sedením. Vypestujte si vlastné a skutočné bio ako od babičky.

Relax v záhradke
Oddych na húpacej sieti

Oddych na húpacej sieti

Pohodlne sa uložte do húpacej siete medzi stromami a oddýchnite si v rozptylovej zóne so zeleným trávnikom a stromami. Na rozľahlej zelenej ploche nájdete svoje útočisko pred okolitým uponáhľaným svetom.

Šantenie s deťmi

Šantenie s deťmi

Dožičte svojim deťom detstvo, aké ste mali vy. V dolnej časti parku na vaše ratolesti čaká ihrisko z prírodných materiálov, na ktorom sa môžu do sýta vyhrať. Súčasťou je tiež prírodné jazierko, ktoré sa napĺňa dažďovou vodou a v suchom období sa mení na štrkové koryto.

Šantenie s deťmi
Basket s kamošmi

Basket s kamošmi

Basketbalové turnaje neboli nikdy také priateľské a zábavné, ako v našom multifunkčnom ihrisku s rozlohou 12 árov. Udržujte sa fit a vo forme v našej športovej zóne s fitness prvkami a zacvičte si vždy, keď budete potrebovať.

Neváhajte nás kontaktovať

Vyplňte nasledovné údaje, odošlite a my vám odpovieme hneď, ako to bude možné.

Developer

Inter Development s.r.o.
Námestie Andreja Hlinku 3
Bratislava 831 06

Predajné miesto

Budova - Tower 115
Pribinova 25
811 09 Bratislava

Predajca

Miroslav Luhový
tel.: 0903 286 672
e-mail: luhovy@interdevelopment.sk